Eredményes és hasznos nyíltvízi edzéssel hangoltak úszóink a sukorói, Junior Nyíltvízi Európa-bajnokság keretében sorra kerülő, július 23-i bemutatkozásra!
Helyszín: Szeged, Nyíltvízi Országos Bajnokság
A Magyar Úszó Szövetség meghívását elfogadva az nyíltvízi országos bajnokságon helyet kaptak sportolóink is, akik így kipróbálhatták magukat élesben.
Wiesnerné Oravecz Éva, szövetségünk úszás szakágvezetője néhány információt is megosztott velünk.
“Június 20-án megtörtént a nyíltvízi edzés, ezzel ráfordultunk a júliusi hajrára. Az idő tökéletes volt, hozzá a víz pedig kellemes. Így a jó úszás sem maradt el, 10 sportolónktól.
Máté-Schwarcz Gergely sportigazgató úszva kisérte a csapatot.
Hálásan köszönjük Urvári Lili és a megjelent edzők közreműködését!
Köszönjük a lehetőséget a Magyar Úszó Szövetségnek! Találkozunk július 23-án, Sukorón!