A szlovákiai Somorján megrendezett eseményen, a speciális olimpikonoknak kiírt távon kiválóan teljesített a nagyatádi Triatád két sportolója.
Keszericze Márton ezüstérmet, Keszericze András pedig bronzérmet szerzett.
A fiúk 750 métert úsztak, 20 km-et kerékpároztak és 5 km-et futottak.
Gratulálunk a sportolóknak és edzőjüknek, Tóth Gábornak, valamint támogató szüleiknek!
Somorján tiszteletét tette:
Lengyel Lajos, MSOSZ elnök;
Rózsa Dóra, az SOI nemzetközi sport tanácsadója és a World Triathlon nemzetközi bírója;
Szabó Attila megbízott triatlon szakágvezető és Szőke Viktória kommunikációs igazgató.
Fotó: eM. Soós György