Két érmet szereztünk a somorjai triatlon versenyen

A szlovákiai Somorján megrendezett eseményen, a speciális olimpikonoknak kiírt távon kiválóan teljesített a nagyatádi Triatád két sportolója.

Keszericze Márton ezüstérmet, Keszericze András pedig bronzérmet szerzett.

A fiúk 750 métert úsztak, 20 km-et kerékpároztak és 5 km-et futottak.

Gratulálunk a sportolóknak és edzőjüknek, Tóth Gábornak, valamint támogató szüleiknek!

Somorján tiszteletét tette:

Lengyel Lajos, MSOSZ elnök;

Rózsa Dóra, az SOI nemzetközi sport tanácsadója és a World Triathlon nemzetközi bírója;

Szabó Attila megbízott triatlon szakágvezető és Szőke Viktória kommunikációs igazgató.

Fotó: eM. Soós György

Scroll to Top